top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıBugra Tuncel

Tiny OTEL Projeleri

Sahil bölgelerinde ki talebin artaması ardından tatilciler ve yatırıcımlar için yeni daha uygun çözümler ortaya çıkıyor.

özellikle doğanın içinde ama yine de ev konforundan taviz vermeyen tiny house otel projeleri harika bir çözüm sunuyor.

Tatilcilerin büyük kompleks otellerden doğa içi ,yeşile yakın projeleri huzur ihtiyacı için tercih etmeleri aynı oranda yatırımcıyıda kendine çekiyor.


Peki Tiny House oteller yapmak nasıl Mümkün Oluyor?


Aslında sıradan bir projeden çok daha kolay! Tiny house'ler trafikte olma hakkına sahip plakalı araçlardır. Bu özellikleriyle tiny house'leri istediğiniz miktarda istediğiniz yere

koyma hakkına sahipsiniz.


Tiny house'ler ile yapacağınız bir otel projesi kamp otelciliği adı altında toplanır.

Belgelendirme ve işletmeye dönüştürmek daha kolaydır. Normal ote,hotel,hostel yönetmeliğinden daha hafif ve rahat izin alınan bir işletmedir. imar gerektirmez!


Size kalan sadece uygun bir alan bulup işletmeniz için tüm fikirler ile bizimle iletişime geçmek. Gerisi bizde


Tin514 Bu otel projeleriniz için size ne hizmetler sunuyor?


Projenizi anlattıktan sonra sizin için en uygun evlerimizi öneriyoruz ve ya konseptinize uygun yeni bir tasarım yapıyoruz . bu aşamada işinde gerçekten harikalar yaratan yaratacı bir mimarlık ofisi ve 514 mimarları birlikte çalışıyoruz.


Proje belirlendikten sonra alanın tüm altyapı sistemlerini ve peyzaj gibi tüm gereksinimlerini biz üstleniyor ve ya isterseniz sizi yönlendiriyoruz.


ardından yasal evraklar ve izinler konusunda danışmanlık veriyoruz Ve son evrede yapım işine başlıyor ve projenizi hayal ettiğiniz gibi gerçekleştirip bitiriyoruz.


Her Şey Anahtar Teslim !


Ne kadar fazla olursa olsun tiny514 'de biz 4-6 ayda 30 evi içeren bir projeyi bitiririyor ve sizi tümden yeni bir otel sahibi yapıyoruz.
19 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page