top of page
IMAGE 2023-03-07 00_36_50.png

Genel iş akışı & projelendirme

Genelin aksine tiny514 temelde mimari tasarım ve uygulama oluşumudur . Bu sayfada başından sonuna işleri nasıl yaptığımızı anlatıyor olacağız

IMAGE 2023-03-07 00_36_50.png

01

Ev seçimi & projelendirme

  Sizin için tecrübe ettiğimiz güzel şeyleri bir arada sunduğumuz kendine has mimari dili bulunan evlerimiz var . Bu modellerimizin dışında farklı bir fikriniz varsa  iş anlaşmasından sonra mimarlarımız sizin tasarımınızı gerçekleştirir beğeninize sunar ve üretim serüveni başlar.

02

Yeni evinizle ilk tanışma

Tasarım sürecinden sonra partner firmamız  römorku
çelik iskelet ile çiftliğimize teslim eder .Bu sırada kenet saç giydirme ve yalıtım işi bitirilir . ardından projenizi görmeniz için randevulaşılır . Mutfak ve dekorasyon 
sizin de katılımınızla uzmanlarımız eşliğinde  tekrar gözden geçirilir. detaylar karara bağlanınca iç kısımın inşaası başlar.

tiny-house_0017_17 kopyası.jpg
514 tiny 8m iç 1_edited.jpg

9m LEVANTEN

03

Proje teslim ve evrak işleri

Bu noktada evinizin tüm inşaa ve dekorasyon süreçleri

bitmiştir. Artık trafik şubeye gidip evrak işleriyle yeni evinizin trafik kayıtları üzerinize geçirilir. Yola çıkmaya hazırsınız. 

04

Teslimat & ekstra hizmetler

Eğer evinizi götürmek istediğiniz yer zorlu ve ya farklı bir yerleşim planına sahipseniz dert etmeyin. Biz evinizi istediğiniz konuma bırakıcak ve  planınıza uygun şekilde yerleşimini yapacağız. Alt yapı ile ilgili hizmetlerimiz de mevcuttur.  Siz sadece yeni evinizin tadını çıkartın .

render6 kopya 2.jpg
bottom of page